Rasasi Романса Засекогаш за Мажи EDP - Eau De Parfum 100ML (3.4 мл)

Rasasi Романса Засекогаш за Мажи EDP - Eau De Parfum 100ML (3.4 мл)

Залиха
DEN 719.76
Износ:

Топ Белешки : Лаванда, Clary мудрец, Босилек, Artemisia, Лимон, Бергамот, Petitgrain, Чемпрес, Здравец.Блискиот Белешки : Оревче, Cistus, Ирис, Другар, Роза, Јасмин.База Белешки : Килибар, Сандаловина, Мошус.На мирисот е свеж, флорални и мускусен.На врвот белешки се составени од бергамот, здравец и лимон.Средината забелешка се зачинета со флорални елементи од роза и јасмин.На дното белешки се килибар ,сандала и мошус Топ Белешки : Лаванда, Clary мудрец, Босилек, Artemisia, Лимон, Бергамот, Petitgrain, Чемпрес, Здравец Блискиот Белешки : Оревче, Cistus, Ирис, Другар, Роза, Јасмин База Белешки : Килибар, Сандаловина, Мошус.

Декларирани својства

Најдобри предлози