Armaf Марјан Сребро EDP Спреј Мажите 3.4 оз

Armaf Марјан Сребро EDP Спреј Мажите 3.4 оз

Залиха
DEN 642.72
Износ:

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Armaf.Оваа mascuiline мирис има мешавина од бергамот, грејпфрут, розев бибер, лимон, нане, оревче,.Тоа е долготраен мирис.Зголемување на интересот и на кожата пријателски мирис.Тоа е препорачливо за секојдневен носат.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Armaf во 2016 година. Вуди зачинета мирис има мешавина од бергамот, грејпфрут, розев бибер, лимон, нане, оревче, ѓумбир, cedar, пачули, сандаловина и ветивер.

Декларирани својства

Најдобри предлози