Дух на Мажите, 100ml EDT од страна на Швајцарските Арапскиот

Дух на Мажите, 100ml EDT од страна на Швајцарските Арапскиот

Залиха
DEN 1364.64
Износ:

Нова верзија од страна на Швајцарските Арапскиот.На тоалетната вода за мажи.Топ ноти на Грејпфрут, Вар и Слива.Срцето белешки Црн Пипер, Caraway и Здравец.Основната забелешка на Cedarwood.Духот EDT – 100 ml тоалетната вода за Мажите Ова е крајно, несомнено машката почит кон духот на авантурата, определување да се надмине стравот, да се стремите за невозможно и се појавуваат победник.ТОП БЕЛЕШКИ : Грејпфрут, Вар, Слива БЛИСКИОТ БЕЛЕШКИ : Црн Пипер, Caraway, Здравец БАЗА БЕЛЕШКИ : Cedarwood.

Декларирани својства

Најдобри предлози