Специјални Ефекти Филтри 79mm Рачни Суптилни Калеидоскоп Призмата Полукружна Стакло на Филтерот за да Го Промените Бројот на Предмети од BITINBI

Специјални Ефекти Филтри 79mm Рачни Суптилни Калеидоскоп Призмата Полукружна Стакло на Филтерот за да Го Промените

Залиха
DEN 719.76
Износ:

Стакло Дел Дијаметар : 79mm, Доволно Голем За Секоја Леќа.Еден Прст Рачка, лесно да се одржи пред објективот да се манипулира со ефект.Изненадување призмата подарок како фотографија додатоци за да се создаде кул рефракција во фотографии.Направени на квалитетот оптичко стакло и хардвер, отпорност на абење и може да обезбедува долг животен пат.Ова е кул алатка за фотографија, Создава Повеќе Refractions FX, направи фотографиите уникатен без да се користи било дејства или Фотошоп.Ако имате било какви прашања или не се задоволни или треба инсталација/употреба упатство, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или кликнете "Прашајте го продавачот".

Декларирани својства

Најдобри предлози