за Црна iPhone 7 Екран Замена Lansupp 3D Екран на Допир за Стакло Digitizer Рамка Собрание, со Калено Стакло Screen Protector + Поправка Алатки + Настава

за Црна iPhone 7 Екран Замена Lansupp 3D Екран на Допир за Стакло Digitizer Рамка Собрание, со Калено Стакло

Залиха
DEN 1108.80
Износ:

☞【КОМПАТИБИЛНОСТ】 На LCD екранот САМО за i Phone 7 Црна 4.7 инчен (A1660/A1778/A1779), не се погодни за i Phone 7 Плус. ☞【АПЛИКАЦИЈА】 Замена на погрешни, оштетената, испукана, разнишана екран, или на екрани со допир на екранот или одговор на прашањата. ☞【ПРЕТПАЗЛИВОСТ】Без home копче, слушалка и предна камера, ве молиме да ги пренесете од стариот екран.Внимателно следете ги инструкциите за инсталација за време на замена. ☞【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Lansupp екран замена на пакетот вклучува QR код,само скенирање тоа и следете го инсталирате чекор по чекор. ☞【КВАЛИФИКУВАНИ】 Сите екрани се 100% се проверуваат од страна на професионални КК тим пред превозот за да се обезбеди 100% функционалност.Било какви прашања, слободно контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози