Екран Замена за iPhone 5S/SE Бела 4 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Замена Целосна Собранието со Поправка Алатка за Полнење(5s, Бела)

Екран Замена за iPhone 5S/SE Бела 4 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Замена Целосна Собранието со Поправка Алатка

Залиха
DEN 890.40
Износ:

IPhone 5s LCD екран и digitizer собранието е достапна во црна и бела, и ова е една бела.само compatiable со i Phone 5s.i Phone 5 S 4" Замена LCD Дисплеј беше двоен тестирани пред shippig и работи совршено ,квалитет загарантирана.Поправка/Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни LCD Дисплеј со Екран на допир.LCD е без home копче,слушалка и предна камера,само ист како слики.Брза Испорака Од НАС Склад FBA.

Декларирани својства

Најдобри предлози