Amoled за полнење за Motorola Z4 Екран Замена за полнење за Мото Z4 Екран Замена XT1980 XT1980-3 XT1980-4 LCD Дисплеј на Допир Digitizer со Алатки 6.4 инчен (Црна Без Рамка)

Amoled за полнење за Motorola Z4 Екран Замена за полнење за Мото Z4 Екран Замена XT1980 XT1980-3 XT1980-4 LCD

Залиха
DEN 1471.20
Износ:

【Компатибилност】За За Полнење За Motorola Z4 Екран Замена. 【Вклучуваат】 : За Полнење За Motorola Z4 Екран Замена+Поправка Алатки Во Собата. 【Ги реши Вашите Проблеми】Што се користи за замена или поправка на погрешни екран : како што екранот не реагира соодветно, екранот проблеми, нарушување пиксели, испукана LCD екран, допрете проблеми, погрешна боја прашања и стари & мртвите LCD. 【ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ】 Брзо shippment од Магацин.100% се проверуваат од страна на професионални КК тим пред превозот и 180 Дена Гаранција.ги споделите со нас, ако не ги исполнат вашите очекувања.Без оглед на прашањето е да, ве молиме контактирајте со нас за да го добиете најдоброто решение во прв пат.Ние би препорачуваме да го гледате поправка видео онлајн пред да го купите, така што ќе имаат краток разбирање на тоа колку е тешко на овој процес се случува да биде и она што посебно треба да се посвети повеќе внимание.Можете да пребарувате "МОТО Z4 Екран Замена" на You Tube за видео туторијал за тоа како да направите замена.

Декларирани својства

Најдобри предлози