YINZHI Мобилен Телефон LCD Дисплеј LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Huawei Види GT2 42mm(Црна) се Замени Делови

YINZHI Мобилен Телефон LCD Дисплеј LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Huawei Види GT2 42mm(Црна) се

Залиха
DEN 1111.20
Износ:

Пред да се обидете било поправка, бидете сигурни дека земјата себе е ESD (електро статични празнење) на рака. Направите вашиот уред да погледнете повеќе освежување од ever4.Забелешка : Замена, екран производ е многу кревка. Целосно се вклопуваат и work5.И ве молам не сила тоа да биде инсталиран на вашиот мобилен телефон.Ве молиме обрнете внимание на проблемот на статички електрицитет.Ако тоа не може да се прикажува, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Професионалната инсталација е препорачливо.Ако тоа не може да го покаже, ве молиме контактирајте со нас на многу прв пат.

Декларирани својства

Најдобри предлози