YINZHI Мобилен Телефон LCD Дисплеј LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Галакси Гранд Премиер СМ-G530F СМ-G531F го Замени Делови (Боја : Бела)

YINZHI Мобилен Телефон LCD Дисплеј LCD Екран и Digitizer Целосна Собранието за Галакси Гранд Премиер СМ-G530F

Залиха
DEN 1346.40
Износ:

Ние силно препорачуваме тест пред инсталацијата.Ако тоа не може да го покаже, ве молиме контактирајте со нас на многу прв пат.Ако производот го добиле не функционира, ве молиме контактирајте со нас да го замени.Ако тестот на OK, ве молиме инсталирајте ја.Ве молиме симулира тестирање, што значи мобилен телефон, освен, (матичната плоча + LCD или екран) поврзани аудио кабел и нови замена, моќ, тестот ќе заврши. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping6.Совети 3 : не повеќе од наведнуваат cable Please бидете сигурни дека LCD кабел не над-свиок.

Декларирани својства

Најдобри предлози