SSWBasics Еден Пек Кошница - Сет од 3

SSWBasics Еден Пек Кошница - Сет од 3

Залиха
DEN 2088.00
Износ:

ГОЛЕМИНА : 11" Кол.x 7"H. ПАКУВАЊЕ ОД 3 : Земете три гнездење еден пек кошеви направени со природни борови.Одлично за користење на екранот, организатор, или нешто друго што е потребно за.ФУНКЦИОНАЛНА : Пек кошница со метални кауција направи оваа точка здрав и лесен за користење, како и носат вашите предмети.Кошници Може да Биде Обоено или Обоен.МУЛТИ УПОТРЕБА : се Користи за ноќта на Вештерките третираат кофи, Велигден јајце собирање, centerpieces, украсување, 4ти јули оркестарот, роденденски забави, свадби, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози