StorageWorks Seagrass Ткаени Складирање Кошница, Бања Складирање Организатор Кошница, 2-Pack (Природни (Вода Hyacinth))

StorageWorks Seagrass Ткаени Складирање Кошница, Бања Складирање Организатор Кошница, 2-Pack (Природни (Вода

Залиха
DEN 887.76
Износ:

100% Природна Вода Hyacinth.Поради ажурирање на производот, можете да примате еден од кошеви на следниве 2 големини : 16.9" x 6.5" x 5.1" или 15.7" x 6.5" x 4.3".Совршени решенија за stashing тоалетна хартија, лична нега во бања, или канцеларија essentials, медиумите, Двд-а, remotes, конзервирана храна.Рачно изработени од вода hyacinth, обновлив и одржлив влакна.Вткаена во текот на еден здрав челична рамка.Smart опции за екстра простор во станбена површина, кујна, канцеларија или бања.Нашите плетени кошници може да се користи за чување на тоалетна хартија, рачни крпи, и за лична нега.Нашите плетен кошеви се погодни за организирање на рака крпи, лична нега и нега на кожата производи.Нашиот тим, кошници може да се користи да се соберат сосови, зачини, и закуски.Нашите украсни корпи се погодни за одржување на рака крпи, козметички производи, и ароматерапијата масла.Нашите чување на кутии може да се користи за чување на конзервирана храна, јатчесто овошје и зачини.

Декларирани својства

Најдобри предлози