3 Кошница Метал Кат Екранот Круг 42H x 14-5/8W x 14-1/2D

3 Кошница Метал Кат Екранот Круг 42H x 14-5/8W x 14-1/2D

Залиха
DEN 523.20
Износ:

3 Ниво Кат Производ Екранот.Совршен за слатки, чипс, закуски, или други мали Предмети.Синтетички Кошеви се потрајни, полесно да се чисти.Chalkboard Етикети : Голема табла панели дозволат етикетирање на цените, запишува производи, описи, или украсување со оригинални уметнички дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози