StorageWorks 3-Дел Плетен Кошеви за Полици, Рачно Ткаени Вода Hyacinth Складирање Кошеви, 14.4 x 6.1 x 4.3, 2-Пакет

StorageWorks 3-Дел Плетен Кошеви за Полици, Рачно Ткаени Вода Hyacinth Складирање Кошеви, 14.4 x 6.1 x 4.3,

Залиха
DEN 791.76
Износ:

100% Природна Вода Hyacinth.Разноврсна складирање корпи за складирање на ткива и лична нега во бања, или канцелариски материјали, remotes, Цд-а, и мали предмети. 3 Одвоени Поглавја ви помогне да се класифицираат на различни предмети.Рачно изработени од природни вода hyacinth, чистење на обновливите извори на енергија.Вткаена во текот на еден здрав челична рамка.Smart опции за екстра простор во станбена површина, канцеларија, бања или спална соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози