Baguette Кошница Круг Природни Врба - 12Кол x 12H

Baguette Кошница Круг Природни Врба - 12Кол x 12H

Залиха
DEN 527.76
Износ:

Овој мал baguette кошница е направена со врба за природна привлечност.Садот е дизајниран така што производот може да се повикуваат од било пред погоре.Овој мал baguette кошница е одлична за подобрување на било на екранот.Корпа има дупки сите околу себе, што го прави одличен за да се биде во централен дисплеј.Овој мал baguette кошница е со висок квалитет направена за комерцијална употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози