Училиште Smart SS201205S Мали Плетен Кошница, Полипропилен, 5.25 Висина, 7.75 Ширина, 12 Должина, Браун

Училиште Smart SS201205S Мали Плетен Кошница, Полипропилен, 5.25 Висина, 7.75 Ширина, 12 Должина, Браун

Залиха
DEN 3959.76
Износ:

Продавница mail, ситните, канцелариски материјали и повеќе.Идеален за уметност и занает проекти.Уметникот квалитетот на економска цена.Удобен рачки за лесно носење.Хартија.Папки.Сува Избрише Одбори & Маркери.Transparencies.Моливи & Гуми.Преносни компјутери.Врзива.И многу повеќе!.Синтетички плетен кошница во 3 гнездење големини.Одлично за чување на книги, уметности, занаети, и материјали.Езера што е во согласност со стандардите на безбедност на храната и е машина за миење садови безбедно.Доаѓа со монтажни пластични торбичка за лесна идентификација.Компатибилен со Korners за Деца мебел производи.Големина на мали - 7 3/4 W x 12 L x 5 1/4 H. Училиште Smart нуди производи треба со квалитетот што очекуваат на цените сакате.Овие резерви ќе се вклопи во вашиот буџетски потреби додека се сместени на твојот ден-за-ден канцеларија училница и функции.Задржи вашата канцеларија, училница, playroom или нега центар средена со помош на оваа шармантна и удобен плетен кошница од Училиштето Smart колекција.Ние се грижат за секојдневните предизвици едукатори лицето, па ние се направи вистински, сигурен и паметни производи кои инспирира доверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози