2 Овална Врба Кошница Дисплеј со Знак Рамка и потпишување Клипови

2 Овална Врба Кошница Дисплеј со Знак Рамка и потпишување Клипови

Залиха
DEN 1377.60
Износ:

Висок квалитет на црна мат цевка челична рамка; (2) две тркалезни врба кошеви; и знак рамка вклучени во кутија.Овој приказ е 25"W x 36"H x 25"D; секоја кошница е 14.5"W x 14"H x 11.5"D. Врба е докажано да биде многу издржливи и посилна од други кошница материјали на пазарот.Земја на потекло : Кина.Нашите Мобилни Merchandisers BS36-2-MB 1 Овална Врба Кошница Дисплеј со Знак Рамка и потпишување Клипови има црна мат цевка челична рамка.Тоа стои 36 инчи висок од 25 инчи низ.Тоа вклучува врба кошеви и знак рамка.Кошница димензии : 14.5"W x 14"H x 11.5"Д Целокупната димензии : 16"W x 36"H x 16"D Модел # : BS36-2.

Декларирани својства

Најдобри предлози