3 Кошница Метал Кат Екранот Плоштадот Синтетички 42H x 18W x 14-1/2D

3 Кошница Метал Кат Екранот Плоштадот Синтетички 42H x 18W x 14-1/2D

Залиха
DEN 530.40
Износ:

3 Ниво Кат Производ Екранот.Совршен за слатки, чипс, закуски, или други мали Предмети.Синтетички Кошеви се потрајни, полесно да се чисти.Chalkboard Етикети : Голема табла панели дозволат етикетирање на цените, запишува производи, описи, или украсување со оригинални уметнички дела.Синтетички Polyweave Кошеви - Безбедна Храна, машина за миење Садови Безбедно, Долг живот-век, и Подобро за Планетата од Плетен Зошто се купи кошница што нема да трае толку долго како вашиот екран?Chalkboards вклучени Круг Кошеви Екранот Димензии : 29"H x 14-5/8"W x 14-1/2"Д Собранието време од 2 минути или помалку.

Декларирани својства

Најдобри предлози