Хуберт Црна Производство на Кошница - 11 1/2L x 14D x 1 1/2 до 4H

Хуберт Црна Производство на Кошница - 11 1/2L x 14D x 1 1/2 до 4H

Залиха
DEN 1024.80
Износ:

Доаѓа со 100% гаранција за квалитет.Машина за миење садови безбедно прави санација брзо и лесно.Црн дизајн е привлечна за подобрување на храна презентации.Tri-кабелот синтетички плетен кошеви се идеални за Производство на Дисплеи, Пекарница Покажува и многу Повеќе.Тие се изработени од полипропилен и полиетилен со челична жица завиткан венчиња.Овие плетен екранот кошеви ги чисти со сапун и вода и се машина за миење садови безбедно.Ставени на полиците и countertops, овие кошеви направи идеален за складирање кошеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози