StorageWorks Seagrass Ткаени Складирање Кошница, Бања Складирање Организатор Кошница, Тоалет Хартија Кошница, Складирање Кошница за казанчето Врвот,15.7 x 6.5 x 4.3, 2-Пакет

StorageWorks Seagrass Ткаени Складирање Кошница, Бања Складирање Организатор Кошница, Тоалет Хартија Кошница,

Залиха
DEN 839.76
Износ:

100% Природни Seagrass.Поради ажурирање на производот, можете да примате еден од кошеви на следниве 2 големини : 16.9" x 6.5" x 5.1" или 15.7" x 6.5" x 4.3".Совршени решенија за stashing тоалетна хартија, рачни крпи, лична нега во бања, или зачини, пет играчки, канцеларија essentials.Рачно изработени од seagrass, обновлив и одржлив влакна.Вткаена во текот на еден здрав челична рамка.Smart опции за екстра простор во станбена површина, кујна, канцеларија или бања.

Декларирани својства

Најдобри предлози