Природна Боја на Плетен Кошница Правоаголни - 26L x 18W x 6H

Природна Боја на Плетен Кошница Правоаголни - 26L x 18W x 6H

Залиха
DEN 664.80
Износ:

Храна и машина за миење садови безбедно за погодност.Еден од папочната плетен дизајн е домот за подобрување на храна презентации.Задоволство е 100% Гарантира.Tri-кабелот синтетички плетен кошеви се идеални за Производство на Дисплеи, Пекарница Покажува и многу Повеќе.Тие се изработени од полипропилен и полиетилен со челична жица завиткан венчиња.Овие плетен екранот кошеви ги чисти со сапун и вода и се машина за миење садови безбедно.Ставени на полиците и countertops, овие кошеви направи идеален за складирање кошеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози