Cal-Мили 1934-12-96 Скали Чекор Стој, 12 Висина, 24 Ширина, 10 Должина, Полноќ Бамбус

Cal-Мили 1934-12-96 Скали Чекор Стој, 12 Висина, 24 Ширина, 10 Должина, Полноќ Бамбус

Залиха
DEN 3574.80
Износ:

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 15.0 " L X15.0 " W X27.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 37.0 lbs.На скали чекор столб става нов пресврт на терминот "едноставност." Неколку дизајн опции овозможи за уникатен ресторан, бифе, или храна презентации.

Декларирани својства

Најдобри предлози