Cal-Мили 166-11-78 Правоаголник Стој, 11 Висина, 20 Ширина, 7 Должина, Орев Дрво

Cal-Мили 166-11-78 Правоаголник Стој, 11 Висина, 20 Ширина, 7 Должина, Орев Дрво

Залиха
DEN 3839.76
Износ:

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.0 "L X 17.0" W X 25.0 " H. Точка Пакет Тежина : 31.0 lbs.Земја На Потекло : Сад.Додадете кота на вашиот храна презентација во стил со Правоаголник Орев Risers.Оваа модерна ја преземе класичен објект се издвојува меѓу другите risers со своите симетрична жлебови и топло орев дрво.Достапно во 3 височини, опции се бескрајни!.

Декларирани својства

Најдобри предлози