Carlisle 686303 ABS 3-Чекор Столб со Текстура Сатенски Финиш, 23-1/2 Ширина, Црна

Carlisle 686303 ABS 3-Чекор Столб со Текстура Сатенски Финиш, 23-1/2 Ширина, Црна

Залиха
DEN 1558.80
Износ:

Три-чекор столб овозможува видливост на достав и бели печива предмети и има рабови со воздух слотови за зголемување на циркулацијата на воздух во ладилник случаи.Направени на BPA-free ABS за трајност и отпорност на warping и chipping.Текстура сатенски финиш го намалува сјајот и се крие гребнатини.Бојата е црна.Вкупна ширина е 23.5 инчи; полиците се 1.84 x 9.6, 1.84 x 9.83, и 1.84 x 10 инчи (H x L).Црна Carlisle 686303 ABS 3-Чекор Столб со Текстура Сатенски Финиш овозможува видливост на достав и бели печива предмети и рабовите на воздухот слотови за зголемување на циркулацијата на воздух во ладилник случаи.На столб е составен од BPA-free acrylonitrile butadiene styrene (ABS) пластика за трајност и отпорност на warping и chipping.Материјалот е слободен на BPA (Bisphenol A) да се обрати за безбедност на храна загриженоста од страна на U. С. Прехрамбената и Лекарската Администрација (FDA) и други организации.Тоа има текстура сатенски финиш за намалување на отсјај и се кријат на гребнатини.Вкупна ширина е 23.5 инчи.Полиците се 1.84 x 9.6, 1.84 x 9.83, и 1.84 x 10 инчи (H x L).Carlisle произведува храна услуга опрема и потрошен материјал и санитарна одржување на алатки и материјали за комерцијални, индустриски и институционални капацитети.Компанијата, основана во 1954 година, е со седиште во Оклахома Сити, OK (ок).

Декларирани својства

Најдобри предлози