Cal-Мили 791-52 Westport Столб, Столб, 32.5 Висина, 9 Ширина, 9 Должина

Cal-Мили 791-52 Westport Столб, Столб, 32.5 Висина, 9 Ширина, 9 Должина

Залиха
DEN 4139.76
Износ:

Стаклени Полици Се Продава Одделно.BPA free.Пакет Тежина : 51.0 фунти.Пакет Димензии : 15.0 L x 15.0 H x 15.0 W (инчи).Овој столб, столб е сигурен да го фати очи и внимание на своите гости и клиенти.Тоа карактеристики убава темно дрво кои ќе се надополнуваат било кој ресторан, хотел, или храна услуга.Нејзините notched страни да се создаде уникатен дизајн за стаклени полици, претворајќи го во модерни и софистицирани нивоа столб.Овие risers се направени да се користат поединечно или рамо до рамо да се покажат, дури и повеќе од вашиот вкусна храна!.

Декларирани својства

Најдобри предлози