Rosseto SM295 Ирис 18 V Нерѓосувачки Челик Стој, 1 Ea

Rosseto SM295 Ирис 18 V Нерѓосувачки Челик Стој, 1 Ea

Залиха
DEN 4152.48
Износ:

Да се залага на висока јачина на звук употреба од институции како што се хотели и restuarants.На тренд дизајн.Чисто естетски со остар јасни линии.Мулти-ниво 18" стој е дел од разновиден Rosseto ирис вклучена опрема линија.Направен од најдобрите одделение од нерѓосувачки САД челик и специјална заштитна облога да издржи на тешки комерцијални средини.

Декларирани својства

Најдобри предлози