Rosseto SM309 Мозаик 12 V Црна Мат Стој, 1 Ea

Rosseto SM309 Мозаик 12 V Црна Мат Стој, 1 Ea

Залиха
DEN 4382.40
Износ:

Да се залага на висока јачина на звук употреба од институции како што се хотели и restuarants.На тренд дизајн.Чисто естетски со остар јасни линии.Ова се 12" стој е дел од разновиден Rosseto мозаик вклучена опрема линија.Направен од најдобрите одделение црна мат САД челик и специјална заштитна облога да издржи на тешки комерцијални средини.

Декларирани својства

Најдобри предлози