Глобалната елита Решенија QS2430-ГР Правоаголна Форма Стој, 30 x 23 3/4 x 5/8 h, 2 pc. Сет, Меламнин, Црна ' Рѓа (Пакување од 1)

Глобалната елита Решенија QS2430-ГР Правоаголна Форма Стој, 30 x 23 3/4 x 5/8 h, 2 pc. Сет, Меламнин, Црна '

Залиха
DEN 4733.04
Износ:

Нерегуларни, faux гранит им служи на опрема и екранот се повлечеме.Достапен во две дизајни : Црн Гранит и Селски Гранит.Премијата и тешка категорија Меламнин.Комерцијални и Станбени машина за миење Садови Безбедно.Обновливи Меламнин Служи опрема е да се Загрози Доказ и Чип Отпорни.Правоаголна Форма Стој, 30" x 23 3/4" x 5/8" h. , Fo Гранит, Црна ' Рѓа (2 pc.Во собата).Нерегуларни, faux гранит им служи на опрема и екранот се повлечеме.Достапен во две дизајни : Црн Гранит и Селски Гранит.

Декларирани својства

Најдобри предлози