Глобалната елита Решенија QS1913-GB Неправилни Форма Екранот Камен, 19 x 13 x 5/8 h, Меламнин, Црн Гранит (Пакување од 2)

Глобалната елита Решенија QS1913-GB Неправилни Форма Екранот Камен, 19 x 13 x 5/8 h, Меламнин, Црн Гранит (Пакување

Залиха
DEN 3691.20
Износ:

Нерегуларни, faux гранит им служи на опрема и екранот се повлечеме.Достапен во две дизајни : Црн Гранит и Селски Гранит.Премијата и тешка категорија Меламнин.Комерцијални и Станбени машина за миење Садови Безбедно.Обновливи Меламнин Служи опрема е да се Загрози Доказ и Чип Отпорни.Неправилната Форма на Екранот Камен, 19" x 13" x 5/8" h. , На Гранит, Црн Гранит.Нерегуларни, faux гранит им служи на опрема и екранот се повлечеме.Достапен во две дизајни : Црн Гранит и Селски Гранит.

Декларирани својства

Најдобри предлози