Rosseto SM320 Ionic 16 Црна Мат Стој, 1 Ea

Rosseto SM320 Ionic 16 Црна Мат Стој, 1 Ea

Залиха
DEN 3517.20
Износ:

Да се залага на висока јачина на звук употреба од институции како што се хотели и restuarants.На тренд дизајн.Чисто естетски со остар јасни линии.Мулти-ниво на 16" стој е дел од разновиден Rosseto ionic вклучена опрема линија.Направен од најдобрите одделение црна мат САД челик и специјална заштитна облога да издржи на тешки комерцијални средини.

Декларирани својства

Најдобри предлози