Rosseto SM253 Ирис Голем Круг Стој, Сива

Rosseto SM253 Ирис Голем Круг Стој, Сива

Залиха
DEN 4918.08
Износ:

Мала тежина.Пакет Димензии : 30.4 H x 25.0 L x 25.0 W (сантиметри).Пакет Тежина : 2.019 килограми.Земја на Потекло : сад.Додадете контакт на модерната софистицираност на вашиот вклучена презентација со нови Ирис Столб колекција.Уникатен печат дизајн комплименти било мени тема и е совршена платформа за божествената кулинарски креации.Се меша и натпревар со мали и големи димензии и одново, и квадратни форми.Додади на LED светлосни групи да им даде на вашиот дисплеј само вистинската количина на сјај.Направен од лесен НАС, бранеа од нерѓосувачки челик.Чекор до вашиот вклучена презентација со новите on-тренд Ирис Колекција од Rosseto.Грациозен и софистицирани, секое парче е втиснат со модерен флорални мотиви.На полесна тежина, бранеа од нерѓосувачки челик структура е совршен за pop-up појадок прикажува и во средината попладне гризнувања.Линијата вклучува Мулти-Готвач Chafing база која одговара на сите Мулти-Готвач додатоци (резба & прибор за јадење одбори, индукција парчиња, Chafing Pod и повеќе), Мраз Када, Пекарница Случај, Risers, Точење на Пијалаци и Салфетка носители.Во вредност цена, можете лесно да додадете на комплетна колекција во вашиот буџет!.

Декларирани својства

Најдобри предлози