Американската Metalcraft AWRS Столб Сет, Дрвени, Солидна Рамка, Сет од 3

Американската Metalcraft AWRS Столб Сет, Дрвени, Солидна Рамка, Сет од 3

Залиха
DEN 3630.72
Износ:

Пакет Димензии : 22.13 L x 12.25 H x 13.25 W (инчи).Пакет Тежина : 16 килограми.Земја на Потекло : Кина.Дел број : AWRS.Црно лакирани дрво во Отворена Рамка или цврст дизајн работи и во било која вклучена.И кога не се во употреба, тие Гнездо за ефикасно складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози