Máquina де depilación láser став USO Profesional СМ-7050aDX+

Máquina де depilación láser став USO Profesional СМ-7050aDX+

Залиха
DEN 19198.80
Износ:

Sistema láser де diodo де grado profesional.Esta configuración es excelente para el afeitado един láser, ел contorno де cejas, ла depilación лицето y más.Детални производство информации за оваа содржина, податоци листови, PDF инструкции и користење на видео записи може да се најде на производителот (Avance Убавина) техничка поддршка страница.Работи на 115-120 volts (САД стил приклучок). 1 година гаранција стандард.

Декларирани својства

Најдобри предлози