Homyl Ултразвучно Накит Почиста 45KHz Висока Фреквенција за Бричење Глави Накит Протези

Homyl Ултразвучно Накит Почиста 45KHz Висока Фреквенција за Бричење Глави Накит Протези

Залиха
DEN 407.52
Износ:

* Дното опремени со 4 шок-апсорбирање на гумени нозе, така што постојано ги апсорбира десктоп, намалување на иселувањето предизвикани од висока фреквенција на вибрации, ниско ниво на бучава. * Направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, издржлив. * Висока фреквенција на вибрации, 360 чистење, 2 АА батерија за напојување(не се вклучуваат). * Лесен, лесен и удобен за носење на отворено, совршена за домашни канцеларија патување. * Погоден за чистење на очила, жилети, протези, часовници, накит, камерата леќи, кола, електронски компоненти, хируршки инструменти, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози