Aavexx Máquina де electrólisis Profesional 500 став depilación permanente гревот láser, 115-240 voltios+

Aavexx Máquina де electrólisis Profesional 500 став depilación permanente гревот láser, 115-240 voltios+

Залиха
DEN 2136.00
Износ:

Función двојна : Transdérmica де precisión де salida única о múltiple един самостојна presionar он interruptor.Garantía де cobertura вкупно de 1 año.Конвенционалните Игла Електролиза Премногу!.Гарантира Трајна Резултати! 120-240 Volt Врвот на Машина Линија.Ова е returnable. 90 дена, 100% гаранција за квалитет.Контакт производителот директно со повикување на бројот на задната страница на инструкции за помош.

Декларирани својства

Најдобри предлози