cat Eye Care - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - Лутеин за Мачки - 2 Шише (120 Таблети)

cat Eye Care - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа

Залиха
DEN 767.04
Износ:

Кога Астаксантинот е во комбинација со Витамини A, C и E имаат антиоксидантни својства кои се борат против слободните радикали кои можат да ги оштетат леќата на окото.КУЧЕ И МАЧКА ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС : домашно Милениче очите може да биде толку изразен, покажува возбуда, тага, страв.Ние сме толку сигурни дека ќе биде среќен со купувањето дека ние нудиме "30-дневниот Гаранција за Парите Назад" за да се осигура задоволството на клиентите на нашите миленичиња додаток.

Декларирани својства

Најдобри предлози