Здравје на очите за Кучиња - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - Лутеин за Кучиња - 2 Шише (120 Таблети)

Здравје на очите за Кучиња - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем

Залиха
DEN 767.04
Износ:

Ако за некоја специфична причина сакате да престанете со користење на додаток на исхраната, ние може да издаде ќе враќање на средствата.Било какви проблеми со вашиот миленици очи треба да се смета за сериозни и згрижени веднаш.КУЧЕ И МАЧКА ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС : домашно Милениче очите може да биде толку изразен, покажува возбуда, тага, страв.Бидете сигурни да се грижи за вашето домашно милениче очи и да ги следат за било какви проблеми.Антиоксидансите го намалуваат бројот на слободни радикали во нашето систем кои можат да предизвикаат оштетување на различни начини.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ ОЧИ ВО СОВЕТ ТОП ФОРМА : Пет проблеми со очите може да биде екстремно стресна за нив.Кога Астаксантинот е во комбинација со Витамини A, C и E имаат антиоксидантни својства кои се борат против слободните радикали кои можат да ги оштетат леќата на окото.Контактирајте со вашиот ветеринар ако имате било какви загриженост во однос на вашето домашно милениче здравје на очите.Од црвенило, болка и иритација на празнење и визија прашања, нема домашно милениче што сака да го издржи око прашања.Флавоноиди дејствува како оклоп и помош за поддршка на ткивата на очите.Кога таму се очите проблеми, домашно милениче не само што има оштетен вид, но нарушена способноста да се комуницира.Даде нашиот додаток на обидете се денес!.ЛУТЕИН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ ВИЗИЈА : Лутеинот е каротеноиди, кој е витамин кој доаѓа од растенија — тоа функционира како суштински хранливи материи и антиоксидантни во вашите миленици тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози