Здравје на очите за Мачки - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Мачки и Кучиња - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - мачка Третира за Очи - 2 Шише (120 Таблети)

Здравје на очите за Мачки - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Мачки и Кучиња - Здрав Имунолошки Систем

Залиха
DEN 996.00
Износ:

Тие играат клучна улога во здрава визија, кој е зошто овие состојки се во нашата додаток за домашни миленици.Контактирајте со вашиот ветеринар ако имате било какви загриженост во однос на вашето домашно милениче здравје на очите.ЗЕАКСАНТИН И ЛУТЕИН КОМБО ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Зошто Лутеин и Зеаксантин Добро за Вашите Миленици Очи?Не само можете да ги најдете овие потентен антиоксиданси во многу зеленчук, тие се исто така во вашите миленици очи, особено на леќа, ретината, и жолтата дамка.Вашето домашно милениче очи не треба да биде причина нив било непријатност и областа околу таму ирис треба да биде бела.Кога Астаксантинот е во комбинација со Витамини A, C и E имаат антиоксидантни својства кои се борат против слободните радикали кои можат да ги оштетат леќата на окото.Одредени услови се применуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози