Petlab Ко. Јасно Око Chews Куче Солза Дамка Смена & Око Избрише Алтернативни | Подобрен со Екстракт од Брусница Витамин C & Eyebright | Помага во Намалување на Солза Дамки & Поддр

Petlab Ко. Јасно Око Chews Куче Солза Дамка Смена & Око Избрише Алтернативни | Подобрен со Екстракт од Брусница

Залиха
DEN 670.80
Износ:

Нашите јасно око chews беа формулирани за да им помогне на куче сопственици во намалување на солза дамки.ЅВЕЗДЕНИ СОСТОЈКИ : Ние се спакувани нашите chews со голема состојки, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на витамин Ц, мед, екстракт од брусница и eyebright.ПОДДРЖУВА ИМУНИТЕТ : здрав имунолошки систем е од витално значење за понатамошното намалување на куче солза дамки.Кога тоа доаѓа во контакт со воздухот, тоа oxidises и станува rusty боја која може да дамка на деликатна бела крзно на светлината обложени кучиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози