Eye Care за Кучиња - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - домашни Миленици Визија Грижа - Куче Витамин e - 2 Шише (120 Таблети)

Eye Care за Кучиња - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - домашни

Залиха
DEN 767.04
Износ:

Кога таму се очите проблеми, домашно милениче не само што има оштетен вид, но нарушена способноста да се комуницира.Ако за некоја специфична причина сакате да престанете со користење на додаток на исхраната, ние може да издаде ќе враќање на средствата.Домашни МИЛЕНИЦИ ЉУБОВ БОРОВИНКА ЗА ТАМУ ОЧИ : Bilberries, кои се однесуваат на боровинки, се многу богати извори на антиоксиданси познати како флавоноиди.Флавоноиди дејствува како оклоп и помош за поддршка на ткивата на очите.КУЧЕ И МАЧКА ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС : домашно Милениче очите може да биде толку изразен, покажува возбуда, тага, страв.Антиоксидансите го намалуваат бројот на слободни радикали во нашето систем кои можат да предизвикаат оштетување на различни начини.Ние сме толку сигурни дека ќе биде среќен со купувањето дека ние нудиме "30-дневниот Гаранција за Парите Назад" за да се осигура задоволството на клиентите на нашите миленичиња додаток.Вашето домашно милениче очи не треба да биде причина нив било непријатност и областа околу таму ирис треба да биде бела.Црвенило, оток, кривоглед, испуштање, прекумерна кинење, или болка индикации за око проблем.

Декларирани својства

Најдобри предлози