Кучиња Око Додаток - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - астаксантин за Кучиња - 2 Шише (120 Таблети)

Кучиња Око Додаток - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија

Залиха
DEN 479.04
Износ:

ЛУТЕИН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ ВИЗИЈА : Лутеинот е каротеноиди, кој е витамин кој доаѓа од растенија — тоа функционира како суштински хранливи материи и антиоксидантни во вашите миленици тело.Ако за некоја специфична причина сакате да престанете со користење на додаток на исхраната, ние може да издаде ќе враќање на средствата.

Декларирани својства

Најдобри предлози