Мачките Око Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Мачки и Кучиња - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - мачка кверцетинот - 2 Шише (120 Таблети)

Мачките Око Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Мачки и Кучиња - Здрав Имунолошки Систем - Визија

Залиха
DEN 1528.80
Износ:

Ако за некоја специфична причина сакате да престанете со користење на додаток на исхраната, ние може да издаде ќе враќање на средствата.Одредени услови се применуваат.КУЧЕ И МАЧКА ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС : домашно Милениче очите може да биде толку изразен, покажува возбуда, тага, страв.Што може да се слушне лутеин се нарекува и "окото на витамин", бидејќи тоа е докажано да помогне со око прашања.ВИТАМИНИ И АСТАКСАНТИНОТ ЗА домашни МИЛЕНИЦИ ВИЗИЈА : Астаксантинот е антиоксиданс кој е особено корисна за стареењето на домашни миленици во тоа дека помага во поддршка на имунолошкиот систем, кардиоваскуларниот систем и здравјето на око.Од црвенило, болка и иритација на празнење и визија прашања, нема домашно милениче што сака да го издржи око прашања.Домашни МИЛЕНИЦИ ЗДРАВИ ОЧИ И НЕ се ЗДРАВИ ОЧИ : Здрава пет очи се влажна и јасно.Бидете сигурни да се грижи за вашето домашно милениче очи и да ги следат за било какви проблеми.ЛУТЕИН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ ВИЗИЈА : Лутеинот е каротеноиди, кој е витамин кој доаѓа од растенија — тоа функционира како суштински хранливи материи и антиоксидантни во вашите миленици тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози