Кучиња Око Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - Боровинка за Кучиња - 2 Шише (120 Таблети)

Кучиња Око Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија

Залиха
DEN 1372.80
Износ:

Вашето домашно милениче очи не треба да биде причина нив било непријатност и областа околу таму ирис треба да биде бела.Црвенило, оток, кривоглед, испуштање, прекумерна кинење, или болка индикации за око проблем.

Декларирани својства

Најдобри предлози