Куче Око Решение - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - Куче Анасон - 2 Шише (120 Таблети)

Куче Око Решение - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија

Залиха
DEN 479.04
Износ:

Домашни МИЛЕНИЦИ ЉУБОВ БОРОВИНКА ЗА ТАМУ ОЧИ : Bilberries, кои се однесуваат на боровинки, се многу богати извори на антиоксиданси познати како флавоноиди.ЗЕАКСАНТИН И ЛУТЕИН КОМБО ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Зошто Лутеин и Зеаксантин Добро за Вашите Миленици Очи?Не само можете да ги најдете овие потентен антиоксиданси во многу зеленчук, тие се исто така во вашите миленици очи, особено на леќа, ретината, и жолтата дамка.

Декларирани својства

Најдобри предлози