Ветеринарна Формула Око На Здравјето И Солза Дамка Додатоци

Ветеринарна Формула Око На Здравјето И Солза Дамка Додатоци

Залиха
DEN 407.28
Износ:

Секој 2g додаток може да помогне да се намали солза боење, црвенило и иритација додека работел како природен антихистамин.Екстра мали додаток е идеален за разни раси, вклучувајќи beagle, bichon frise, Бостон terrier, corgi, dachshund, француски булдог, боксер, Шкотскиот terrier, shih tzu, chihuahua, Pomeranian, Јоркшир terrier и повеќе.СОЛЗА ДАМКА : Овие куче визија додатоци користат природни екстракти со хистамин-блокирање својства насочени кон алергии, заедно со моќни антиоксиданси кои го поддржуваат мрежницата и визуелни функции.Ние ќе се фокусираме на науката, се испорача преку квалитет и да ви обезбеди со средствата преку кои да се живее повеќе полно и збогатување на животот со вашето куче.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Овие око додатоци на исхраната за кучиња кои се направени со природни состојки како боровинка, морски алги, екстракт од брусница, слез корен, лутеин, calendula, eyebright и витамин Ц за да го промовира целокупната здраво око функција.Овие око на здравјето и солза дамка додатоци се оптимизирани со вистинската количина на хранливи материи за екстра мали кучиња (под 12 lbs).ЗА ЕКСТРА МАЛИ КУЧИЊА : Овие куче визија додатоци се оптимизирани со вистинската количина на хранливи материи за екстра мали кучиња (под 12 lbs).Ветеринарна Формула Клиничка Грижа започна 25 години на верувањето дека секое куче заслужува високо-квалитетни производи прилагодени на нивните специфични услови.Возраст спектар опис : сите фази на животот. 1 X СЕКОЈДНЕВНО ОПТИМИЗИРАН ИСХРАНА : Нашата 1 X Секојдневно Оптимизиран Исхрана chews мека се достапни во пет димензии, секоја токму пресметува за различна големина кучиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози