мачка Очи Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија Грижа - Лутеин за Мачки - 2 Шише (120 Таблети)

мачка Очи Здравје - Најдобар ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Здрав Имунолошки Систем - Визија

Залиха
DEN 767.04
Износ:

КУЧЕ И МАЧКА ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС : домашно Милениче очите може да биде толку изразен, покажува возбуда, тага, страв.Вашето домашно милениче очи не треба да биде причина нив било непријатност и областа околу таму ирис треба да биде бела.Ако за некоја специфична причина сакате да престанете со користење на додаток на исхраната, ние може да издаде ќе враќање на средствата.Тие играат клучна улога во здрава визија, кој е зошто овие состојки се во нашата додаток за домашни миленици.Нашите додаток може да се обезбеди вашето домашно милениче со здравје на очите, тие треба, но секогаш проверете со вашиот ветеринар.Исто така, не заборавајте дека нашата специјална око здравје формула е тука кога вашето домашно милениче може да ви треба.ЛУТЕИН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ ВИЗИЈА : Лутеинот е каротеноиди, кој е витамин кој доаѓа од растенија — тоа функционира како суштински хранливи материи и антиоксидантни во вашите миленици тело.Боровинка може да им помогне на вашите миленици око прашања, особено кога неговата комбинирана со Витамин Е, исто како и во нашиот додаток.мачка очи здравје - НАЈДОБАР ПЕТ ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС - КУЧИЊА И МАЧКИ - ЗДРАВ ИМУНОЛОШКИ СИСТЕМ - ВИЗИЈА ГРИЖА - лутеин за мачки - 2 Шише (120 Таблети) ВАЖНОСТА НА ОКО се ГРИЖИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Вашето домашно милениче очи се премногу важни за да ги преземат сите шанси.Кога таму се очите проблеми, домашно милениче не само што има оштетен вид, но нарушена способноста да се комуницира.Црвенило, оток, кривоглед, испуштање, прекумерна кинење, или болка индикации за око проблем.

Декларирани својства

Најдобри предлози