Eye Care за Кучиња - ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Поддржува Око Визија - Лутеин за Кучиња - 2 Шишиња (120 Таблети)

Eye Care за Кучиња - ПЕТ Очи Здравствена Комплекс - Кучиња и Мачки - Поддржува Око Визија - Лутеин за Кучиња

Залиха
DEN 743.28
Износ:

ЛИЗИН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ ОЧИ ПОДДРШКА : Лизин е есенцијална амино киселина за вашите миленици благосостојбата и здравјето на око.Боровинка е претежно се користи за негова помош со око прашања кои луѓето или имаат домашни миленици.Нашите додаток е полна со хранливи материи и витамини за да се има корист вашите миленици здравје.eye care за кучиња - ПЕТ ОЧИ ЗДРАВСТВЕНА КОМПЛЕКС - КУЧИЊА И МАЧКИ - ПОДДРЖУВА ОКО ВИЗИЈА - лутеин за кучиња - 2 Шишиња (120 Таблети) КУЧЕ И МАЧКА CRANBERRIES ЗА ЗДРАВЈЕТО на ОКО ПОТТИК : антиоксиданси, флавоноиди и полифеноли внатре cranberries се корисни за кардиоваскуларниот систем на домашни миленици.

Декларирани својства

Најдобри предлози