Висок Сиера е Сите Метални 1.5 GPM Висока Ефикасност Низок Проток Showerhead. Достапна во: ХРОМ, Брусен Никел, Масло Протри Бронза, или Полиран Месинг

Висок Сиера е Сите Метални 1.5 GPM Висока Ефикасност Низок Проток Showerhead. Достапна во: ХРОМ, Брусен Никел,

Залиха
DEN 1881.60
Износ:

Наградуваниот, патентиран млазницата обезбедува силна, целосна спреј на големи капки.Минерали во водата нема да ги заглави патентиран млазницата, како што е заедничка кај повеќето низок проток тушеви.ЦВРСТА МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА со НОВА и подобрена површината позлата гарантира да не ги кородираат.Без оглед на квалитетот на водата.Изградена во САД користење на домашни и увезени делови.Изграден за да трае!.

Декларирани својства

Најдобри предлози