На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2002 година Меркур 40 HP 1043412ZN, 104G217ZF Outboard Морски

На ROP Shop | Flywheel Puller Алатка за 2002 година Меркур 40 HP 1043412ZN, 104G217ZF Outboard Морски

Залиха
DEN 815.76
Износ:

На ROP Продавница замена на Flywheel Puller Алатка за 2002 година Меркур 40 HP 1043412 ZN, 104 G217 ZF Outboard Марина.Спецификации - Алатка Тема Големина : 1 1/2"-16 TPI.Топ Тема Големина : 5/8"-18 TPI.Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.Алатката се отстранува на flywheel од вратило, додека за заштита на вратило.Се вклопува/За Многу Меркур, Маринер, Раса, Sport Jet & Сила 30-250 HP outboard модели.Ве молам проверете дали вашиот мотор има 1 1/2"-16 тема големина за да се обезбеди fitment.

Декларирани својства

Најдобри предлози