OHAUS CLC-MTRODZ Менгеме, Мулти-Род Конектор, Никел е оближена со Цинк

OHAUS CLC-MTRODZ Менгеме, Мулти-Род Конектор, Никел е оближена со Цинк

Залиха
DEN 891.12
Износ:

Прачки, рамки & поддржува.Конектор.Nickels позлатен.Контрола спектар 0 во 0.51 во (0 mm " 13 mm).Лабораторија Вилици нуди најголем избор на Лабораториски Рамка Колекции, Лабораторија-Лифтови, Прачки и Поддршка Стои во индустријата за да се одржи стакло безбедно.Дали сте во потрага за стандарден лабораториски рамка или персонализација поставување, имаме опции за да ги собере сите простор или апликација.Одберете од 13 пре-конфигуриран лабораторија-рамка колекции (конектори и нозете вклучени) да прачки која може да се купи поединечно и во комбинација со Лабораториски Вилици додатоци за да се изгради прилагодено рамка.

Декларирани својства

Најдобри предлози