Род за 749M Електронски Микрометар Длабочина Gages, 150-175mm Големина

Род за 749M Електронски Микрометар Длабочина Gages, 150-175mm Големина

Залиха
DEN 912.00
Износ:

Прилагодливи Прачки се закорави, земјата, и lapped за постојан точност.Мерни прачки се 5/32" (4mm) дијаметар и се прилагодливи. 150-175mm големина.На тип на производ е Прачки само за 749 и 749 M електронски микрометар длабочина gages.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

Декларирани својства

Најдобри предлози